• Ważne sprawy młodego Polaka

• 29 kwietnia 2024 r. w Przedszkolu Nr 1 w Brzezinach obchodziliśmy Święto Pracy, Święto Flagi oraz Święto Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Z tej okazji z dzieci z grupy "Bajkowe ludki" przygotowały uroczystą akademię, której głównym celem było rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych patriotów. Podczs występu przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki o swojej Ojczyźnie. Nie zabrakło takż wspólnego odśpiewania hymnu "Mazurka Dąbrowsiego" przez cała społeczność przedszkola. Dzięujemy bajkowym ludkom za wprowadzenie nas w obchody świąt majowych.