W grupach "Jagódki", " Bałwanki i Śnieżynki" oraz "Bajkowe Ludki" dzieci samodzielnie przygotowywały pyszne, kolorowe i witaminowe sałatki owocowe.
Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy z wielkim zaangażowaniem zabrał się do pracy.
Przed przystąpieniem do działania umyły ręce pamiętając o zasadach higieny.
Przedszkolaki pokazały, że potrafią bezpiecznie posługiwać się nożem podczas przygotowywania przysmaku.
Dzieciom wyjątkowo smakowały owoce w takiej postaci, tym bardziej, że był to efekt ich pracy.
Było pysznie, zdrowo i kolorowo!!!