• Zakończenie roku w Przedszkolu Nr 1 w Brzezinach

21. VI. 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Grupa  „Kosmitów” 5-6 latków prezentowała się przed społecznością przedszkolną jak i rodzicami.

Jak przystało na najstarszą grupę  dzieci rozpoczęły swój występ polonezem. Po nim nastąpił montaż słowno – muzyczny, w którym przypominały jak wiele się nauczyły i przeżyły w przedszkolu.

Nie zabrakło słów podziękowania w stronę Pani Dyrektor Elżbiety Ostrowskiej, nauczycieli, rodziców, którzy przez wszystkie lata edukacji przedszkolnej troszczyli się o to, aby dzieci mogły rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz czuły się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie.

Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom.