14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu „Muchomorki” zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek a także tańca. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał upominek w postaci kwiatka . Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, Elżbieta Ostrowska, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.
Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia pozostaną na długo w naszej pamięci.