"Naszym Paniom dziś skaldamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia..."
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola.
Z tej okazji dzieci z grupy "Bajkowe ludki" wraz z wychowawczyniami p. Kingą Giemza i Katarzyna Stępień przygotowywały piękny występ. Podziękowania ukryte były w wierszach, piosenkach i tańcach. Za występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej głos zabrała pani wicedyrektor Małgorzata Sikora, dziękując wszystkim pracownikom za aktywne uczestnictwo z życiu przedszkola.