W dniu dzisiejszym przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Orientarium Zoo w Łodzi. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały zwierzęta, takie jak słonie, strusie, żółwie, krokodyle, kapibary a także rekiny pływające nad ich głowami w specjalnym tunelu. Najwięcej radości sprawiło obserwowanie kąpiących się słoni oraz zabaw małp.
Podczas zwiedzenia zobaczyliśmy również wiele innych zwierząt takich jak hipopotamy oraz wysokie żyrafy. Mieliśmy także możliwość obserwowania karmienia kapibar, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Przedszkolaki oglądały z zaciekawieniem kolorowe rybki, a odważniejsi przyglądali się pająkom i jaszczurkom. Wycieczka była nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do poznania nowych gatunków zwierząt, ich pochodzenia oraz zwyczajów codziennych. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i pełne wrażeń.