ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE „MUCHOMORKI”
23.06.2026r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie 5-6 letniej „Muchomorki”. Dla sześciolatków z tej grupy to przełomowy moment, gdyż dzieci te zakończyły etap edukacji przedszkolnej. Grupa rozpoczęła swój występ polonezem. Po nim nastąpił montaż słowno- muzyczny, w którym przedszkolaki przypomniały, jak wiele się nauczyły i przeżyły w przedszkolu. Nie zabrakło słów podziękowania skierowanych w stronę dyrektora, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców, którzy przez wszystkie lata edukacji przedszkolnej troszczyli się o to, aby dzieci mogły nabywać wiedzę, rozwijać umiejętności oraz czuły się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie. Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, a sześciolatki fotografie swoich Pań oraz koleżanek i kolegów oraz książkę. Miłym akcentem pożegnalnym był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Przy wspólnym stole nie zabrakło chwil wspomnień z życia grupy oraz wzruszeń.