• Imieniny grupy Bajkowe Ludki

• Tradycją przedszkola są imieniny grup. Nasza grupa nosi nazwę Bajkowe Ludki. Imieniny swoje obchodziliśmy 29 marca 2022 roku. Tego dnia wszystkie przedszkolaki z  grupy były przebrane barwnie i kolorowo za różne postacie z bajek. W programie artystycznym nie zabrakło wierszy i piosenek nawiązujących do  świata bajek oraz tańców. Na zakończenie występów pani Dyrektor podziękowała przedszkolakom za wspaniały występ oraz złożyła życzenia. Tego dnia o godzinie 15.00 Bajkowe Ludki  zaprezentowały się też przed rodzicami. Pięciolatki otrzymały gromkie brawa i uśmiech na twarzach zaproszonych gości. Po występie rodzice wręczyli dzieciom imieninowe dyplomy oraz talon na warsztaty plastyczne. Dzięki rodzicom  przygotowany został również słodki poczęstunek.  Był to dzień pełen wrażeń.