• Imieniny grupy krasnoludki

• Dzień 11 kwietnia pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Krasnoludki”. Tego właśnie dnia odbyło się ważne przedszkolne wydarzenie – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych gości i przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, tańce, wierszyki, zabawy muzyczno- ruchowe. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w sali, przychodzić do przedszkola każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się  uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz odznakę z symbolem krasnoludka.