• "Jasełka w wykonaniu 6-latków

• W tę świąteczną porę nasze przedszkole zamieniło się w scenerię pełną magii i uśmiechu podczas tradycyjnego przedstawienia jasełkowego. Straszaki w kolorowych strojach, wcieliły się w role kluczowych postaci opowieści bożonarodzeniowej, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich obecnych.

Na scenie pojawiły się Maryja i Józef, otoczeni promieniami uśmiechniętych aniołków. Trzej Królowie, z klejnotami w dłoniach, przebierali się w barwne szaty, przyciągając wzrok widowni, nie zabrakło również pastuszków. Cała historia rozwijała się w rytmie kolęd, pastorałek, które dzieci śpiewały z entuzjazmem i radością.

Widzowie śledzili każdy ruch i słowo przedszkolaków, a atmosfera napełniła się ciepłem i magią Bożego Narodzenia. To był wyjątkowy czas, w którym tradycja splatała się z dziecięcą kreatywnością, tworząc niepowtarzalny spektakl pełen uroku i prostoty.

Jasełka w naszym przedszkolu nie tylko przypomniały o narodzeniu Jezusa, ale także przyniosły uśmiech na twarze wszystkich obecnych, tworząc wspomnienia, które pozostaną w sercach na długo.

• Kawiarenka Świętego Mikołaja

• 6 grudnia w naszym przedszkolu można było poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W ten dzień sala zajęć została zamieniona w kawiarenkę Św. Mikołaja, gdzie czekały na gości domowe wypieki, upieczone przez rodziców, kawa oraz herbata. Był to także czas spotkania i rozmów ze znajomymi, przy dźwiękach kolęd               i piosenek świątecznych.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu kawiarenki.

• Kiermasz bożonarodzeniowy

• 6 grudnia w przedzkolu odbył się kiermasz stroików bożonarodzeniowych.Stroiki zostały wykonane prezez pracowników przedszkola oraz chętnych rodziców.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.